Wyciąg narciarski

                Wyciąg narciarski – Łysa Góra – Restauracja „Sabat”
ul. Herberta 9
tel. 667-532-555 (szkółka narciarska)
Strona internetowa: http://www.lysa-gora.com.pl

Fani zimowego szaleństwa mają do dyspozycji w Sopocie stok z wyciągiem orczykowym – o łącznej długości 286m (różnica wysokości wynosi 39m). Wyciąg narciarski czynny jest codziennie w godzinach 9:00 – 22:00 – czasami dłużej.
Nie zapomniano także o snowboardzistach, dla nich przygotowano snow-park, w którym do dyspozycji zawodników pozostają rampy i wyskoczenie, w tym: rail, box, klink box, wall ride, beczka, hopka oraz rainbow.

Przed zaplanowaniem odwiedzenia stoku warto zapoznać się z aktualnie panujących warunkami wchodząc na stronę: http://www.lysa-gora.com.pl/.

Stok przygotowany jest ratrakiem, sztucznie naśnieżany i oświetlony. Na miejscu prowadzona jest szkółka narciarska i wypożyczalnia sprzętu zimowego.

Ze szczytu Łysej Góry (110m. n.p.m ) widać Zatokę Gdańską, jest to jedyny stok w Polsce z widokiem na morze. Łysa Góra jest otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w bliskim otoczeniu znajdują się także trasy do uprawiania narciarstwa biegowego oraz tor saneczkowy. U podnóża stoku chwilę odpoczynku i „coś gorącego” zapewnia restauracja „Sabat”. W pobliżu stoku znajduję się ok. 50 miejsc parkingowych.

Cennik wyciągu w sezonie 2015/16

Bilety:
Bilety sprzedawane są w systemie zjazdowym:
1 zjazd – 2 zł

Gratisowe przejazdy można uzyskać kupując karnety.

Karnety:
10 przejazdów (+1 gratis) – 20 zł
25 przejazdów (+4 gratis) – 50 zł
50 przejazdów (+10 gratis) – 100 zł

Kaucja za kartę do karnetów wynosi 20 zł.