hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

pointer Dyskoteki

Sopot to jedno z najpopularniejszych miejsc w Polsce, które przyciąga turystów z całego kraju i zagranicy. Miasto słynie z pięknej plaży, molo oraz charakterystycznych kamienic. Jednak, to co wyróżnia Sopot na tle innych nadmorskich kurortów, to jego nocne życie. Dyskoteki w Sopocie są bowiem jednymi z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.

Na ulicach Sopotu można spotkać wiele osób, które wychodzą na miasto, aby odpocząć po ciężkim dniu pracy i wesoło spędzić czas. Najpopularniejsze dyskoteki w Sopocie znajdują się na ulicy Bohaterów Monte Cassino – jednej z najbardziej znanych ulic w Polsce.

Dyskoteki w Sopocie są znane ze swojej różnorodności. Bez względu na preferencje muzyczne, każdy znajdzie coś dla siebie. W Sopocie znajdują się dyskoteki grające muzykę klubową, house, techno, ale także dyskoteki, w których króluje muzyka lat 80-tych i 90-tych. Znajdziemy tu również wiele klubów, które specjalizują się w muzyce na żywo.

Klub muzyczny Scena
  • ul. Franciszka Mamuszki 2
    tel. 601 208 435

Klub znajduje się w samym centrum Sopotu, tuż przy sopockim Molo. W tym miejscu organizowane są koncerty na żywo, kabarety i recitale.
Lokal dysponuje czterema salami, oświetleniem scenicznym. Sale można wynająć także na wszelkiego rodzaju wydarzenia, konferencje czy szkolenia.

Sfinks700
  • ul. Franciszka Mamuszki 1

Jeden z najbardziej znanych klubów w Sopocie. To miejsce, powstało już w latach 90-tych i od tamtego czasu nieprzerwanie przyciąga tłumy. Sfinks700 słynie przede wszystkim z dobrej muzyki, która jest grana przez najlepszych polskich DJ-ów oraz z efektownych pokazów laserowych.