hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

pointer Campingi

Sopot to popularne nadmorskie miasto w Polsce, znane ze swojego pięknego molo i pięknej, piaszczystej plaży. Jednym z najlepszych sposobów na spędzenie czasu w Sopocie jest camping. 

Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnego namiotu, czy też domku drewnianego, na pewno znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie. 

 

Camping Park45
  • ul. Bitwy pod Płowcami 73/79

Camping Park 45 to kemping położony na granicy Gdańska i Sopotu. Największym atutem tego miejsca jest jego lokalizacja, znajduje się tuż przy plaży. Do centrum Sopotu można dojść w kilkanaście minut spacerem. Położony na obszarze o powierzchni 3,2ha oferuje zarówno tradycyjne pole namiotowe, jak i domki drewniane. Na terenie Park45 znajduje się restauracja oraz plac zabaw dla dzieci.

Sopot 34
  • ul. Bitwy pod Płowcami 55

Ośrodek Sopot 34 oferuje stanowiska kempingowe, oraz wynajem przyczep oraz domków holenderskich. W ośrodku można skorzystać także z oferty szkoleń żeglarskich i windsurfingowych. Kemping znajduje się tuż przy wejściu na plażę numer 34.

Camping Metropolis
  • ul. Aleja Niepodległości 899

Camping Metropolis to niewielki camping położony w samym centrum Sopotu, zaledwie kilka minut spacerem od molo i plaży. Oferuje on zarówno tradycyjne namioty, jak i domki drewniane.