Pogoda w Sopocie:
Pochmurnie
Pochmurnie
6°C
 
hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

pointer AquaPark Sopot

Aquapark Sopot

Największym i najpopularniejszym kompleksem wodnym w Trójmieście jest Aquapark Sopot. Park wodny znajduje się w dzielnicy Sopot Kamienny Potok, od ścisłego centrum oddalony o ok. 2 km. Na miejsce można w dogodny sposób dojechać kolejką SKM, lub dojść na pieszo wybierając drogę np. nadmorską promenadą. Na miejscu znajdują się także różnego rodzaju sauny, bowling oraz restauracja.

Aby uzyskać korzystniejsze ceny warto sprawdzić aktualne promocje.

Park Wodny Sopot Sp. z o. o.
Ul. Zamkowa Góra 3-5
81-713 Sopot

Dojazd:

  • SKM: jeden przystanek z Sopotu Głównego, należy wsiąść w SKM w kierunku Gdyni, wysiąść na następnej stacji: Sopot Kamienny Potok, czas dojazdu: 3 minuty + 5 minut dojście na piechotę.
  • samochodem: poruszając się główną arterią al. Niepodległości w kierunku Gdyni skręcamy w ulicę Sępią ( przed stacją Shell), na następnym skrzyżowaniu skręcamy w lewo i dojeżdżamy do Parku Wodnego.
  • na pieszo: wyruszając z ulicy Boh. Monte Cassino, skręcamy w ulicę Haffnera (przed Krzywym Domkiem) i idziemy do końca ulicy (ok. 1,5km) dochodząc do al. Niepodległości kierujemy się prosto i na najbliższym skrzyżowaniu skręcamy w prawo ul. Sępią (przed stacją Shell), na kolejnym skrzyżowaniu skręcamy w lewo i jesteśmy na miejscu.
Mapa:
Moja lokalizacja
Znajdź drogę