hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

aktualności
data publikacji: 11 lipca 2023

Odzież stworzona do wygrywania. W jakich dyscyplinach sprawdzają się ubrania od SMMASH?

Jeśli uprawiasz sport, to z pewnością wiesz, że każda dyscyplina rządzi się innymi prawami. Wymaga innych warunków i akcesoriów, indywidualnego podejścia do kwestii treningu i regeneracji, prawidłowej diety, aż wreszcie – przystosowanej odzieży, która pozwoli sprostać wszystkim stawianym oczekiwaniom i umożliwi stałe podnoszenie sportowej poprzeczki.

Jako nowoczesna firma SMMASH doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego od lat nie tylko ulepszamy nasze produkty, ale również doskonalimy ich portfolio – dając Ci trwałe, funkcjonalnie i niezawodne ubrania sportowe odpowiednio przystosowane do danej aktywności sportowej.

Kilkadziesiąt unikalnych kolekcji dla każdego – stworzonych po to, aby wspierać Cię podczas aktywności fizycznej, w realizowaniu Twoich pasji, rozwoju i spełnianiu sportowych marzeń. Jesteś gotowy żeby je poznać? Zobacz, w jakich dyscyplinach sprawdza się odzież SMMASH!

#1 Sporty walki

Intensywny kontakt ze sparing partnerami czy rywalizacja “na całego” – bezpośrednio ze sportowymi konkurentami podczas profesjonalnych bądź amatorskich zawodów?

Nasza przygoda z projektowaniem i produkcją odzieży rozpoczęła się właśnie od sztuk walki, w tym: zapasów, muaythai czy MMA. Setki godzin spędzonych na: matach, ringach i w klatkach. A wszystko to miało na celu pomóc nam zrozumieć, że o postępach i finalnym wyniku sportowych zmagań decyduje nie tylko odpowiednie przygotowanie motoryczne, kondycja, siła oraz charakter, ale przede wszystkim –profesjonalna odzież.

Dlaczego ubrania SMMASH sprawdzają się w sportach walki i nie tylko?

Podczas ich tworzenia stawiamy nie tylko na oryginalny styl, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Sportowe ubrania od marki SMMASH to również:

  • Trwały nadruk i solidna konstrukcja, które sprawiają, że nawet po bardzo intensywnych treningach – ubrania SMMASH nadal prezentują się bez żadnych zastrzeżeń. Mają żywy kolor, a ich tkanina nie ulega zniszczeniom; nie tworzą się dziury, ani przetarcia .
  • Elastyczność i dopasowanie do sylwetki, które zapewniają lekkość i pełną swobodę ruchu – bez żadnych trudności .
  • Komfort i bezpieczeństwo, dzięki antybakteryjnej technologii, która powstrzymuje nieprzyjemne zapachy i hamuje rozwój groźnych związków.

#2 Biegi z przeszkodami

Umiejętności zdobyte podczas treningów sztuk walki znalazły swoje przełożenie również w innych dziedzinach sportowych, w których komfort, swoboda ruchu oraz wytrzymałość, odgrywają bardzo istotne role.

To dzięki nim tworzymy specjalne kolekcje odzieży OCR, które są nie tylko mocne i komfortowe, ale także – zapewniają pełną funkcjonalność, która wpływa na umiejętności radzenia sobie z nieprzyjemnościami i trudnymi warunkami (bez względu na czas, miejsce, porę czy warunki pogodowe).

#3 Tradycyjne biegi uliczne i terenowe

Należy pamiętać, również o “zwykłych” biegaczach, którzy preferują klasyczne odcinki – bez dodatkowy utrudnień w formie przeszkód. Specjalnie dla nich stworzyliśmy dedykowaną odzież biegową, która jest przewiewna, komfortowa, wytrzymała, a przede wszystkim – sprzyja pokonywaniu nie przeszkód, a po prostu – kolejnych sportowych granic. Nadaje się idealnie do biegów typu trail, szybkich przebieżek na krótszych dystansach, jak i pokonywania maratonów.

#4 Crossfit, fitness i trening siłowy

Ostatnia na liście, jednak wcale nie mniej ważna, jest wszechstronna odzież sportowa, która może Ci towarzyszyć przy innej aktywności; na siłowni, salach treningowych, bieżni oraz wszędzie tam, gdzie liczy się dla Ciebie jakość, wygoda i bezpieczeństwo.

Szukasz odzieży, która sprosta Twoim wymaganiom?

Skup się na treningu, a SMMASH zajmie się resztą. Przetestuj naszą odzież dedykowaną konkretnym dyscyplinom i zacznij spełniać swoje sportowe ambicje już teraz!

https://smmash.pl/

ostatnia modyfikacja: 11 lipca 2023 15:30

Zobacz też:


Dodaj odpowiedź

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.