hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

aktualności
data publikacji: 2 marca 2023

Krótkoterminowy wynajem apartamentów w Sopocie

Każdego roku Sopot odwiedza około 2 milionów turystów i co kolejny sezon liczba ta wzrasta. Sopot odwiedzają zarówno Skandynawowie, Czesi, Litwini, Brytyjczycy, jak również Polacy.

Zdecydowana większość turystów odwiedzających Sopot, szukając atrakcyjnego dla siebie noclegu wybiera hotel. Są również tacy, którzy decydują się na lokalne pensjonaty czy hostele. Jednak najbardziej zyskującą na popularności opcją są apartamenty na wynajem krótkoterminowy.

Kryzys pandemiczny skłonił wielu inwestorów do zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych. Ceny rosły z roku na rok, więc wydawało się to bardzo dobrą inwestycją. Niestety obowiązujące przepisy prawa, które uniemożliwiają pozbycie się najemców nie płacących czynszu nie skłaniały wielu inwestorów do najmu długoterminowego. Ratunkiem dla nich okazała się współpraca z operatorami nieruchomości, którzy zarządzając nimi wynajmują apartamenty dla turystów, na krótkie okresy czasu.

Wiodącym operatorem w Trójmieście jest firma BillBerry Apartments, dysponuje ona kilkoma apartamentami na wynajem w Sopocie oraz kilkudziesięcioma w całym Trójmieście.

Ofertę wynajmu apartamentów w Sopocie znajdziecie Państwo tutaj: Apartamenty Sopot – Wynajem

Wszystkie obiekty zlokalizowane są w najbardziej atrakcyjnych częściach miasta. Są one w pełni umeblowane, w nowoczesnym standardzie i doskonale wyposażone we wszelkie niezbędne do pobytu rzeczy. Mamy w nich własną kuchnię, łazienkę, salon oraz sypialnie.

Wynajem apartamentu dokonuje się na stronie internetowej BillBerry Apartments. Po wybraniu apartamentu, ustaleniu ilości przybywających osób i selekcji dogodnego dla nas terminu dokonujemy płatności online. Po jej wykonaniu otrzymujemy dokładny adres wraz z kodami dostępu do klatki schodowej oraz drzwi. Dostajemy również numer telefonu do naszego opiekuna, do którego w razie potrzeby możemy zwrócić się z pomocą.

Taka forma wynajmu staje się z miesiąca na miesiąc bardziej atrakcyjna niż wynajem pokoju w lokalnym hotelu.

ostatnia modyfikacja: 2 marca 2023 21:04

Zobacz też:


Dodaj odpowiedź

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.