Pogoda w Sopocie:
Słonecznie
Słonecznie
15°C
 
hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

aktualności
data publikacji: 27 lipca 2021

Pruszcz Park to miejsce do zamieszkania dla Ciebie

Pruszcz Park to nowe osiedle powstające w pięknym Pruszczu Gdańskim.

Za realizację tego projektu odpowiada doświadczony w podobnych inwestycjach Deweloper Szymichowski, który wybudował już jedno luksusowe osiedle na terenie miasta – Osiedle Olszewskiego.

Teraz trwają ostatnie prace nad nowoczesnym Pruszcz Parkiem, a pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych lokali już pod koniec października 2021 roku!

Mieszkania dla każdego

Mówi się, że nie ma idealnych rozwiązań, dlatego tym bardziej znaczenie ma renoma dewelopera i jego uwaga do detalów. Tutaj tego nie zabrakło i nowoczesne mieszkania oraz budynki mieszkalne będą odznaczały się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale również dobrym zamysłem estetycznym. W niektórych lokalach pojawi się możliwość wydzielenia osobnej kuchni, a także znajdziemy w nich pomieszczenia, które łatwo będzie można przekształcić w pomieszczenie gospodarcze, garderobę czy dodatkową toaletę.

Wielu ucieszy również fakt, że mieszkania na parterze będą posiadały dostęp do prywatnych ogródków, a lokale na wyższych kondygnacjach do przestronnych balkonów. Deweloperowi zależało na tym, by mieszkańcy kompleksu mogli bez przeszkód relaksować się na świeżym powietrzu.

Kontakt z naturą

Myśl o kontakcie z naturą była jedną z głównych, które przyświecały tworzeniu projektu osiedla. Dlatego też na terenie kompleksu pojawić ma się wiele zieleni, zarówno okalającej budynki mieszkalne jak i zdobiącej przestrzenie pomiędzy nimi. Pruszcz Park będzie posiadał małe zielone parki, które umożliwią rodzinny relaks i ozdobią panoramę za oknem.

Motywy roślinne będą również przewijać się w projektach części wspólnych budynków, gdzie żywe rośliny będą połączone z drewnem, by nadać wnętrzom nowoczesnego i estetycznego charakteru. Harmonia, spokój i natura będą z pewnością bardzo obecne w scenerii nowego kompleksu, który zaoferuje prawdziwą oazę w środku miasta.

Udogodnienia

Pruszcz Park będzie przyjaznym miejscem również pod względem rozwiązań ekologicznych. Jednym z ciekawszych jest z pewnością przystosowanie hal garażowych do możliwości zamontowania stacji do ładowania samochodów elektrycznych. Osiedle będzie również oświetlane instalacją LED, uruchamianą czujnikiem ruchu.

Na terenie kompleksu mają powstać również dwa place zabaw, które umożliwią spędzanie aktywnie czasu poza domem zarówno tym najmłodszym mieszkańcom, jak i ich rodzinom.

Dogodna lokalizacja

Warto również wspomnieć o świetnym położeniu Pruszcz Parku – osiedle budowane jest u zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej po zielonej stronie centrum Pruszcza Gdańskiego. Mieszkańcy będą mieli zatem łatwy dostęp do sklepów usługowych, placówek edukacyjnych, medycznych, a także do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. Takie położenie ułatwi poruszanie się po mieście oraz dojazdy do Trójmiasta.

Pruszcz Park jest bardzo ciekawą inwestycją i jednym z lepszych miejsc do zamieszkania w Pruszczu Gdańskim. Więcej informacji o inwestycji uzyskamy na stronie internetowej Dewelopera Szymichowski.

ostatnia modyfikacja: 22 lutego 2022 11:33

Zobacz też:


Dodaj odpowiedź

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.