czwartek, 22 lutego, 2024
Sopot
słabe opady deszczu
8.1 ° C
9.3 °
7.1 °
90 %
6.2kmh
100 %
czw.
8 °
pt.
8 °
sob.
8 °
niedz.
7 °
pon.
9 °

Football Academy również w Sopocie!

Po Gdańsku i Gdyni, przyszedł czas na Sopot. Football Academy, sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w Polsce, otwiera nowe ośrodki na terenie Trójmiasta.

Szkółka Football Academy prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Plany szkoleniowe zostały opracowane przez zawodową kadrę trenerską. Akademia, oprócz samych zajęć piłkarskich, oferuje również edukację przez sport, ucząc swoich podopiecznych odpowiedniego zachowania w grupie, a także rozwijania innych obszarów wiedzy poprzez – wplatane w zajęcia – elementy wiedzy ogólnej.

Szkółki sieci Football Academy bazują na najlepszych angielskich wzorcach. Na grunt polski przeniesione zostały m.in. rozwiązania treningowe i organizacyjne.

Proponujemy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. Kształtujemy estetykę ruchu i zarażamy pasją do piłki nożnej – opowiada Michał Stefanowski, menedżer Football Academy Trójmiasto.

Misją Football Academy jest nauczenie dziecka gry w piłkę, a nie wybranie tego, które już to potrafi.

Długość i intensywność samych zajęć dopasowana jest ściśle do wieku oraz umiejętności naszych podopiecznych. Treningi oparte są na grach i zabawach połączonych z umiejętnie dobranymi elementami techniki piłkarskiej – dodaje.

Football Academy współpracuje na co dzień z różnymi klubami piłkarskimi, w tym m.in. z angielskim Bolton Wanderers FC oraz KKS Lechem Poznań. To przekłada się na jakość szkolenia najmłodszych.

W ramach wielopłaszczyznowej współpracy, kilka razy w roku organizujemy wspólnie tzw. Bolton Campy. Podczas tych wydarzeń nasi podopieczni biorą udział w zajęciach prowadzonych przez angielskich trenerów z partnerskiego klubu – mówi Michał Stefanowski.

Zajęcia prowadzone są nieprzerwanie przez cały rok. Jesień to odpowiedni moment, by zapisać swoje dziecko do Football Academy.

Pierwszy trening w naszej szkółce jest zawsze bezpłatny. Warto z tego skorzystać – przyjść i sprawdzić, czy taka forma zajęć będzie dziecku odpowiadała. To także dobra okazja do rozmowy z trenerami, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości – przekonuje Jan Liman, Manager Football Academy Sopot.

Premierowe zajęcia dla małych sopockich piłkarzy odbędą się już 1 października 2014 o godz. 17:00 na sali gimnastycznej w II LO na Al. Niepodległości 751! Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w latach 2010 – 2007!

Wszystkich zainteresowanych treningami w FA Sopot prosimy o kontakt z managerem ośrodka:

Jan Liman – Manager Football Academy Sopot
j.liman@footballacademy.pl
sopot@footballacdemy.pl
Tel: 795953733

Powiązane artykuły

Polub nas

1,270FaniLubię

Ostatnie artykuły