hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

aktualności
data publikacji: 25 lutego 2020

Wydarzenia muzyczne w Gdańsku – co nas czeka już w marcu

Co można robić w Gdańsku? Atrakcji jest naprawdę sporo. Bo w mieście Neptuna można odpoczywać, ale warto także korzystać z wydarzeń muzycznych.

Co nas czeka już w marcu i czym przywita nas wiosna? Zajrzyj tutaj, by się o tym przekonać!

Mery Spolsky Bigotka Tour

Klub Muzyczny Parlament, zaprasza 7 marca na bardzo pozytywny koncert Mery. Młoda, bardzo utalentowana artystka, zgromadzała już wokół siebie licznych fanów, a to wszystko dzięki swoim utworom, w których przekazuję w sposób zabawny i ironiczny prawdę o otaczających nas na co dzień radościach i smutkach. Obłędnie sympatyczna dziewczyna, sprawia że atmosfera na jej koncertach staje się bardzo rozluźniona, a rytmiczne bity zachęcają do wspólnej zabawy. Bigotka to album zawierający dziesięć energetycznych utworów. Jej twórczość, możemy również obserwować na You Yube. „Liczydło”, „Miło było Pana poznać”,  „Bigotka”, „Alarm”, to tytuły najbardziej znanych utworów piosenkarki. Koncerty Mery to prawdziwe show, sprawdź osobiście!

Lao Che- Trasa Pożegnalna- No to Che

Po ponad 20 latach zespół zawiesza swoją działalność, jednak zanim to się stanie, postanowili godnie pożegnać się ze swoimi fanami. Od wielu lat na ich koncerty przychodzą osoby w bardzo zróżnicowanym wieku, kochają ich zarówno młodzi, jak i nieco dojrzalsza widownia. W swoim dorobku, mają siedem płyt, z których pochodzą utwory „Kapitan Polska”, „Wojenka”, czy „Dym”. Tutaj nie potrzeba zbędnych pochwał, bo na tym koncercie po prostu trzeba być.  13 marca Stary Maneż w Gdańsku. Obecność obowiązkowa! Zobacz listę najbliższych wydarzeń w Gdańsku.

Natalia Przybysz- Trasa Jak Malować Ogień 2

W Gdańsku 29 marca, Klub B90 będzie miało zaszczyt gościć Natalię Przybysz. Wielu z nas kojarzy ją głównie z duetu, który tworzyła z własną siostrą. Dziewczyny odnosiły wiele wspólnych sukcesów, nagrały dwa albumy „Siła sióstr”, oraz A.E.I.O.U., lecz w roku 2006 Natalia rozpoczęła na dobre karierę solową. Artystka, jak zwykle stawia na bardzo mądre i ambitne teksty, towarzyszy jej przy tym spokojna muzyka jazzowa, a dokładnie soul, któremu jest wierna od wielu lat. Podczas występów na żywo, możemy dostrzec niewątpliwą wrażliwość piosenkarki, nieprzekombinowane spokojne melodie ubrane w piękne słowa, kieruje wprost do swojej publiczności. Natalia od wielu lat stara się żyć, jak najbardziej w zgodzie ze sobą oraz naturą, dlatego postanowiła, że jej płyta CD „Jak malować ogień”,  zostanie całkowicie wykonana z surowców pochodzących z recyklingu. Oprócz Natalii oraz jej świetnie dobranego zespołu, na krążku usłyszeć możemy wiolonczelistę Michała Pepola, praca nad tymże właśnie albumem toczyła się w domowym studiu piosenkarki. Serdeczna, ciepła i miła atmosfera podczas koncertów, przyciąga tłumy fanów, więc jeśli i Ty czujesz się świetnie w tych klimatach, Klub B90 zaprasza!

Każdy z nas na pewno wśród tych propozycji znajdzie, coś dla siebie, zarówno młodsze pokolenie jak i nieco starsze, przeplatają się tu różne gatunki muzyczne. Jednak jest coś co łączy tych wszystkich artystów, tłumy fanów przybywających na ich koncerty, może w tym tłumie odnajdziesz także siebie.

ostatnia modyfikacja: 25 lutego 2020 16:50

Zobacz też:


Dodaj odpowiedź

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.