hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

aktualności
data publikacji: 4 sierpnia 2014

Jarosław Daschke vs Łukasz Gawlik na FEN 4 w Sopocie

jaroslaw_daschke_01bWielokrotny mistrz Polski i najlepszy w kategorii półśredniej do 67 kg Jarosław Daschke (5-1) z Championa Gdańsk podejmie Łukasza Gawlika (0-0) z Tom Center Piotrków Trybunalski. Starcie odbędzie się na zasadach K-1 Rules. Kibice będą mogli obejrzeć obu zawodników w akcji w Hali Stulecia w Sopocie, w dniu 16-go sierpnia.

24-letni Jarosław Daschke jest niezwykle utytułowanym zawodnikiem w amatorskim Kickboxingu, był uczestnikiem MŚ i ME WAKO. Dwukrotnie był finalistą Pucharu Świata. Jako amator zdobywał tytuły Mistrza Polski w formule Low-Kick i K-1. Swój warsztat kickboxerski wzbogacał także sukcesami w boksie, gdzie wygrywał pojedynki amatorskie. Na zawodowym ringu ma wygranych pięć pojedynków zawodowych, w tym dwa niezwykle cenne zwycięstwa nad mistrzem świata Artemem Voskoboynikovem z Białorusi i ostatnie z czerwca nad utalentowanym, Sebastianem Rajewskim z Płocka.

„Bardzo się cieszę z możliwości udziału w gali FEN 4 i walki przed własną publicznością. Znam swojego rywala, bo walczyłem z nim na amatorskim ringu i pokonałem go. Teraz pokonam go po raz drugi. Mam nadzieję, że na zawodowym ringu zwyciężę ponownie i efektownie.” – powiedział Jarosław Daschke o swoim występie.
Gdańszczanin trenuje w GKS Champion pod okiem trenera Bogdana Bliźniaka.

Liczący 27 lat Łukasz Gawlik także był Mistrzem Polski w formule K-1 mając stoczonych 55 walk amatorskich z wysokim procentem zwycięstw. Tytuł zdobył w 2010 roku w Starachowicach a później trzykrotnie miał brązowe medale w latach 2012 – 2014. Brązowy medal na Pucharze Świata w 2010 i 2011 roku, także potwierdził jego klasę.

„Wierzę w swoje zwycięstwo w zawodowym debiucie, nawet przeciwko tak dobremu zawodnikowi jak Jarek Daschke. Walczyłem z nim i znam jego dobre i słabe strony. Wiem, że walczy u siebie, jednak to nie publiczność wyjdzie za niego do ringu. Tam będzie sam, a ja będę czekał na niego i to moja dłoń będzie podniesiona do góry na koniec walki.” – zaznaczył bojowo nastawiony Łukasz Gawlik.
Piotrkowianin trenuje pod nadzorem trenera Krzysztofa Tomy w klubie Tom Center.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez
sprzedaż internetową. Bilety dostępne także w punktach sieci STS i Empik. Więcej informacji na www.fen-mma.com

Oficjalny trailer nadchodzącej wielkimi krokami gali Fight Exclusive Night 4 „Summer Edition” można zobaczyć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=s3mkdcSK7iI

ostatnia modyfikacja: 4 sierpnia 2014 20:16

Zobacz też:


Dodaj odpowiedź

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.