Pogoda w Sopocie:
Pochmurnie
Pochmurnie
3°C
 
hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

aktualności
data publikacji: 21 lipca 2014

Gala Fight Exclusive Night 4 w sierpniu w Sopocie!

FEN4-summer_plakat_ver1Kolejna edycja gali Fight Exclusive Night odbędzie się tym razem w Sopocie. Walki zaplanowano w formule MMA i K-1 Rules. W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy cieszące się się uznaniem. Wydarzenie odbędzie się 16 sierpnia 2014 w Hali 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7.

Już dzisiaj organizatorzy zapowiadają udział Marty Chojnoskiej z Fight Club Shi-Kon Łódź – mistrzyni świata w Kickboxingu i byłej zawodniczki KSW, która walczyła na FEN 2 we Wrocławiu. Marta wystąpi w jedynym kobiecym starciu na zasadach K-1.

Kolejnym odkryciem organizacji jest monstrualny Dawid Mora. Ważący 120 kg wegetarianin, błysnął wolą walki na czerwcowym evencie pokonując w debiucie szwedzko-chorwackiego olbrzyma, Leo Kostica. Ze względu na świetny występ na tej samej gali kolejną propozycję otrzymał Maksymilian Bratkowicz.

Uwielbiany przez kibiców WKS Śląsk, Maks – tym razem ma szansę walczyć na zaprzyjaźnionym terenie Trójmiasta z rywalem, którego ogłoszenie nastąpi szybko.
Oczywiście solą gali będą występy najlepszych miejscowych zawodników. Organizacja już dostrzegła potencjał zawodników MMA – Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia czy Roberta Maruszaka z Corpusu Gdańsk. Do roli gwiazdy przymierzany jest najlepszy polski kickboxer kategorii półśredniej Jarosław Daschke z Championa Gdańsk. Szansę otrzyma też Michał Wlazło a więc widzów czekają emocje,
emocje, emocje…

Nie zabraknie, tak jak i poprzednio, znamienitych gości honorowych. We Wrocławiu galę odwiedziła najlepsza na świecie zawodniczka MMA, Cristiane „Cyborg” Justino, i tym razem tak znakomici goście będą oglądać niesamowite zmagania. Ich nazwiska odkryjemy już wkrótce.

Wydarzenie można będzie oglądać, tak jak i poprzednie, na antenie naszego partnera strategicznego stacji Fight Box na żywo a na antenie stacji Polsat Sport w retransmisjach.

ostatnia modyfikacja: 21 lipca 2014 18:38

Zobacz też:


Dodaj odpowiedź

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.