Pogoda w Sopocie:
Pochmurnie
Pochmurnie
3°C
 
hotele
Booking.com
info
Masz ciekawe informacje ?
Wyślij nam info na adres: newsy@esopot.info
na forum

aktualności
data publikacji: 23 czerwca 2013

Zbigniew Wodecki już jutro wystąpi w Sopocie

wodecki-plakat-okOstatnim gościem pierwszego sezonu cyklu Serca Gwiazd będzie Zbigniew Wodecki. Koncert z jego udziałem odbędzie się 24 czerwca o godz. 18 w Zatoce Sztuki w Sopocie. Wstęp – cegiełka 10zł.

Zbigniew Wodecki – piosenkarz, multiinstrumentalista, kompozytor, juror „Tańca z Gwiazdami” – znany jest z takich przebojów jak „Chałupy welcome to”, „Zacznij od Bacha”, „Izolda”, „Znajdziesz mnie znowu”, „Oczarowanie”, „Lubię wracać tam gdzie byłem już”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Basia” oraz „Pszczółka Maja”.

Podczas spotkania będzie można pomóc finansowo 10-letnim bliźniakom – Danielowi i Dawidowi z porażeniem mózgowym,z padaczką,ze skoliozą. Mają problemy ze wzrokiem i słuchem. Razem z rodzeństwem i rodzicami mieszkają w chlewiku pod Słupskiem.

Portal eSopot.info objął patronatem medialnym to wydarzenie. Serdecznie zapraszamy!

Od września 2012 roku do teraz odbyło się 12 imprez. Wzięły udział w nich setki osób. Gwiazdy które uczestniczyły w projekcie Serca Gwiazd 2012/2013 to Kabaret Limo, Leonard Pietraszak, Andrzej Grabowski, Krystyna Janda, Edward Hulewicz, Marek Siudym, Marzena Trybała, Krzysztof Tyniec, Tadeusz Ross, Kabaret Młodych Panów, Karol Strasburger, Kabaret Smile oraz Ania Wyszkoni.
W 2012 roku Przemysław Szaliński pomógł Kubie z Bogatyni z porażeniem mózgowym. Ze środków zebranych podczas imprez Serca Gwiazd zakupił nowy wózek oraz sprzęt pomocny w rehabilitacji.

Podczas wydarzenia będzie możliwość wylicytowania i zakupienia wielu zdjęć z autografami gwiazd estrady, książek, płyt. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w licytacji.

Bilety dostępne w recepcji Zatoki Sztuki oraz pod numerem telefonu 512-811-973.
Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/events/546803072029112/

ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2013 0:51

Zobacz też:


Dodaj odpowiedź

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.